MÖBLER / Bord / Soffbord 8145438
nr 814 5438
Soffbord
Lack, Kina, längd: 122, djup: 60, höjd: 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:19:39
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
450 kr